A Travellerspoint blog

Pirmas įrašas

Apie tai, kaip ir kas čia bus rašinėjama ir prie ko čia menkė

Čia bus registruojami kai kurie jachtos SCORPIO plaukimai ir kelionės po Baltijos jūrą, ir ne tik. Įrašai bus nereguliarūs, nes autoriui kelionės atsitinka ne taip dažnai, kaip jis to norėtų.

Įrašų publikavimo data dažniausiai nesutaps su konkrečios kelionės datomis, nes po geros buriavimo dienos norisi eiti į dušą, po to kažko užkąsti, įkalti "night cap" ir eiti pamiegot, o ne bruktis internetan su savo sapalionėm.

Jokia konkreti menkė čia neprieko, ji šiaip menkė. Kažkas taip rašė apie delfiną, bet kad jį sutikti Baltijoje - prilygtų stebuklui. Stebuklais labai netikiu, todėl tai bus menkė. Mano gultas jachtoje yra taip vadinamam urve, t.y. laivagalyje, prie dešinio borto. Jei normaliam pasauly žmogus guliesi į lovą, tai ant Scorpio į savo lovą turiu įsliuogti iš salono kaip į urvą kojomis į priekį. Bet jau kai atsigulu ten, tas mano urvelis tampa pačia jaukiausia vietele Visatoje. Visai šalia yra prietaisai, kurie man parodo kur ir kaip plaukiame ir kaip kas laive veikia, iš gulto galiu girdėti kas vyksta kokpite, iš čia galiu greitai pašokti ir lipti viršun, jeigu prireiktų. Prieš nusijungdamas į miegą, girdžiu visai šalia pratekantį vandens srautą, kuris moka kaskart vis kitaip pasakoti apie gelmių pasaulį, kuriame, tarp milijardų kitų gyvių, tikriausiai yra ir ta menkė, kuri neprieko. Ir ji visai čia pat - iškart po mano lova.

Posted by gramas 02:31 Archived in Lithuania

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login