A Travellerspoint blog

Apie tai, kad 2009-ais Daktaro baliuje atrodysim keistai

large_Screen-Sho..-1_21_02-AM.png

Juk nutinka kartais, kai imi ką nors fantazuoti, ir matai, kad pašnekovai tai priima rimtai, bent iš pradžių. Tai užveda, nes darosi įdomu, kiek ilgai to rimtumo jiems užteks. Juk viskas, kas vyksta - tik pramoga; nutaisai rimtą snukį, ir pasakoji kiaurai permatomas nesamones, kurias anksčiau ar vėliau, bet tavo pašnekovai būtinai atpažįsta. Kuo ilgiau tą jų tikėjimą buvai išlaikęs - tuo įdomiau. Visai smagu pažaisti, pakol ne per dažnai. Vysto kūrybišką požiūrį į problemų sprendimus - gali sakyti, kai pamatysi, kad jau gręsia melagio etiketė.

Prieš kelis metus darbe sprendėm ne tokią ir paprastą transporto problemą, susijusią su surenkamų namų komplektų pristatymu į Angliją. Bendradarbiai, sėdim prie kavos, laužom galvas kaip čia sklandžiau tuos paskirstymus po UK adresus organizuoti... Sakau, dabar, blem, nors laikiną sprendimą, tačiau privalome surasti... Autotransportu, kaip bebūtų banalu... Juk dar meteliai, kiti, ir jau galėsime ir mes naudoti teleportavimą savo namų gabenimui. Su mažais daiktais laboratorijose jau dirbama, bet kai technologija į pramonę ateis, mums tereiks gamykloje namą ant specialios platformos pastatyti, ten komponentai, t.y. materija tokiu skaneriu bus suskaidomi į skaitmeninį kodą, jį internetu siunčiame gavėjui belenkur, ir jį perskaitę, ant panašios platformos pirkėjai atkuria namo komponentus kaip vėl apčiuopiamą materiją. Easy-peasy...

Tokios šviesos tunelio gale mano burna išbylotos, tada niekas prie stalo nesitikėjo, todėl įspūdis buvo visai įdomus, su pasvarstymais ir daug smagaus juoko pabaigoje. Beje, apie 3D printerius ant LT dar niekas tuomet ir nekalbėjo.

Va, laiku šiek tiek pakeliavom, kaip gana dažnai visiems nutinka - tuomet mintimis į ateitį, šiandien - prisiminimais į praeitį...

Todėl iškart ir pagalvojau, kad Daktaras šituo savo pakvietimu irgi bajeruoja.

large_Hawking-Bl..L_1024x1024.jpg

Daktaras - tai Dr.Stephen Hawking, paralyžiaus prie važimėlio pritvirtintas kvantinės fizikos ir visokių kosmose vykstančių dalykų aiškintojas, mokslininkas, didžiulis genijaus protas ligotame kūne, vienžo... Išplatino Daktaras štai tokį pakvietimą, skirtą mums visiems ateityje, kad nepamirštume atvykti į pobūvį, kuris dar tik įvyks PRAEITYJE, to biš 2009 metais, birželio mėn. 28d., Kembridžo Universitete, Gonville & Caius Koledže, esančiame Trinity gatvėje, Kembridžas, UK.
No R.S.V.P. required, atseit, apie savo dalyvavimą galime Daktarui ir neprasinešti, galime šiaip, neprasinešę atvykti. Kad kviečia ir mus, buriuotojus - taigi visai nesunku suprasti - juk duoda ir GPS koordinates.

Ne, nejuokauja ir nesišaipo jis. Juk yra rimc, taigi mokslo žmogus. Žino, šelmis, kad keliavimo laiku technologijos ne tiek tolimoje ateityje bus atrastos ir mums prieinamos. Tada ir galėsim šitą pakvietimą vėl prisiminti ir juo pasinaudoti.

Na, visai malonu, kad Daktaras nepamiršo ir pakvietė, tikrai važiuosiu. Bet sėdžiu dabar, ir mąstau - o kaip važiuoti, ir ką apsirengti? Kaip buriuotojui, man parankiausias būtų vandens transportas, juk į britų salas išvykstam... Skrajojantis Olandas, tas tarp viduramžių ir dabarties paklydęs burlaivis man tiktų, dar gal Black Pearl tiktų su kepu Jack Sparrow (tas, kuris Džions Deps Karibų Piratuose). Bet piratai juk, nepatikimi... Nors technologijas jau turi. Jei sausumos transportu - galim rinktis tą mašinėlę iš Atgal Į Ateitį. Jei mažiau pažįstama technologija, kurią, matyt, dar Hawking'o draugams išrasti reikia - galim visai banaliai iš niekur nieko nuogi nudribti, kaip Švarcas Terminatoriuj...

Transporto opcijų yra, bet ką ateityje rengtis reiks - čia jau visai painios schemos... Juk toks išskirtinis, kviestinis balius - su džinsais nevalia, privalėsim pagal paskutinį ateities mados pyską išsipuošti. Vyriškos mados tendencijos man aiškios. Kūryba, matafaka... Visokie statkevičiai ir kiti atseit, mados guru mums, vyrams, nutaisę rimtus veidus, jau šiandien siūlo sijonus, pėdkelnes ir dekolte, tai galima numatyti, kad ateity į praeitį pas Hawking'ą ant koledžo parketo nudribsime visai pliki, tik su moteriškais stringais ant galvos...

Nepatogu kažkaip. Bet gal stringai irgi keisis, patogesniais taps?.. Na, vilties yra.
Kaip ten bebūtų - ir tamstos jauskitės cordially pakviesti!
;o)

Posted by gramas 02:34

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login