A Travellerspoint blog

Viduržemiai. Skaičiai.

Na, šiandien, matydamas kas vyksta aplink, aš taip skaičiuoju... Jeigu ant burinės jachtos stiebo yra penkios zalingų poros - tai superjachta. O jei mažiau - tai šiaip jachta. O tų motorinių sportbačių ir dar prabangesnių penis extension išvis nesuprantu.
Pas mane tik dvi...

Posted by gramas 13:42 Archived in Italy

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Pas Ambersail berods 4. Bet laivas fantastiškas. Labai gerai kad ne super.

by Tauras

viskas gerai su tuo "Ambersail", tik visas reikalas - kad tai irgi tik paprastas laivas, kažkieno žaislas. kaip ir visi kiti.
Tai nėra ko per daug jo ir garbint.
man asmeniškai" "Billabong" kelionės įdomesnės ir ne mažiau svarbios.

by boa

Skirtingus laivus nėra ko lyginti. Ambersail, kaip sportinių kovų laivas, turi savo istoriją ir patirtį. O paskui tapo ir Lietuvai unikaliu projektu, dėl ko įplaukė į LT istoriją. Jau to užtektų vieno laivo gyvenimui, bet kad tapo vėliau didele okeaninio buriavimo mokykla daugybei buriuotojų - irgi tik pliusas.

Billabong, skirtas kelionėms, tiksliau patogiam gyvenimui jūrose kaip namie - irgi turi savo istoriją ir daugiau patirties už mane. Viskas ok, kol abu laivai naudojami pagal paskirtį. Jei Billabong plauktų jūrinėj regatoj - tai vien dėl dalyvavimo, nes apie šiuolaikinėms lenktynėms reikalingus greičius ir dinamiką čia net kalbėt nereikia. O jeigu Ambersail imtų metų metus trunkančias kruizines keliones plaukti - tai čia būtų kaip iškylavimas prie ežero su katiliuku ant laužo, bet ne savaitgaliui, kai viskas romantiška, o, tarkim du metus.

by gramas

As pas Ambersail suskaiciavau 5.. Tai tegu bus Super! :)

by Edgaras

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login