A Travellerspoint blog

Viduržemiai. Gera diena su papliurpimais į GoPro

http://youtu.be/FUgngPwDmH8

Posted by gramas 03:01 Archived in Spain

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Gal į papliurpimus ar straipsnelius galima įtraukt ir kitos aktualios info, pvz. inkaruotės vietos ir niuansai, uostelių kainos, kitos įdomybės, žvejyba ir pan.
Ačiū

by krynka

Tai kad yra locijos, jūrlapiai, internetuose pilna info kas kur ir kaip... Baisiai nuobodu būtų visa tai kartoti. Dėl žvejybos - nieko gero nevyksta, nekimba niekas. Sea bream galima būtų inkaruotėse prisigaudyti, bet kažkaip nesinori, nes jos labai stropiai išsidalina viską, ką tik iš laivo išpompuoji. Nesuprantu kodėl, bet lietuviai čarteristai jas vadina doradom. Pas sea beam (jūros kuoją) juoda dėmė prie uodegos, o pas doradą - prie galvos. Ir dorados ne tokios durnos, kad šūdą lestų.
Dėl marinų kainų - geriau nepatingėti ir maršrutą planuojant paskambinti, ar email pasiųsti - dėl vietos ir kainos pasiderinti iš anksto. Man buvo už vienodas paslaugas ir 25 ir 50 ir 40 pinigų, bet siūlė ir 100,75 , bet neėmiau. Ką užtuos papildomus 0,75 būčiau gavęs, net nesigilinau - nakvoti nusprendėm ant inkaro. Inkaruočių pakanka, įlankų daug, visiems vėjams tinkamų surasi, dar neperpildytos laivais, nors krante sezonas jau ant pilno gazo.

by gramas

Labas, Gintarai. Lnkejimai is Glazgo :) netiketai smagiai pasisveciavom su Albertu (musu Adomo vaiku) jusu laive. Saugaus ir smagaus tau plaukiojimo! :)

by irmina

Labas Irmina. Tau irgi smagios kelionės.

by gramas

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login