A Travellerspoint blog

Sukąsti dantis...

... ir iškentėti.

large_IMG_2334.jpg

Buriuotojas privalo būti stiprus. Jis privalo iškęsti mėnesį krante - net per patį buriavimo sezoną. Liko tik dvi savaitės ir aš stiprus.

Matau internetuos vietinius jachtų čarterius išpardavinėjant papigintai laisvus laivadienius Kuršmarėse. Jau, jau, jau - artėja ir mano laivadieniai, laivanaktės, laivadarbiai, laivavargiai ir ištisinė, vientisa laivalaimė Atlante.
Tačiau neapsigaukim - ne viskas yra toks širdagraužis ir rankągražis, kaip čia ką tik išsireiškiau, kaip kokia kilminga fyfa. Yra cool pasitikrinti savo kranto įgūdžius, padalyvauti verslo dantračiuose, vėl sutikti brangius žmones ir į mazgan surištus marškinėlius pririnkti puskilį voveraičių ant Litorinos tako šlaito. Dar liko išlenkti bokaliuką pas Kavolį ir iš Girulių iki Centro pavažiuoti miesto autobusu, jei išsiaiškinsiu kur gauti bilietėlį.

Klaipėda - Kaunas - Varšuva - Budapeštas - Porto - Povoa De Varzim. Ir jau tada aš ir laivas vandenyne.

Niekas ir nesakė, kad bus lengva.

Posted by gramas 10:13 Archived in Lithuania

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Heh... O, aš grįžau į "ofisinį" darbą. Smegenėlės, taip pat, įsivažiavo į darbinį ritmą, ir prisigalvojo tiek pašalinių projektų, kad jau paroje valandų nebeužtenka. Nežinau, ar spėsiu viską iki sugrįžtant į laivą...

by Julius

O grįžęs į laivą turbūt išsiilgsi "ofisinės" ramybės

by gramas

Nežinau, nežinau... Sako, laive geriau? :)

by Julius

Gintarai,
Kodėl reportažai pritilo?
Laikas būtų kažką naujo išleisti, prenumeratoriai nerimauja, nekantrauja.

by Tomas

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login