A Travellerspoint blog

Apie tai, kaip jie buriuoja kitaip - 2

ARBA - ANARCHISTŲ MANIJAKŲ UŽKRATAS

Šios dokumentinės dramos dalyviai - šiek tiek buriavmo patirties turintis vaikinas ir trys merginos, visiškai žalios buriavimo naujokės.

Vieta - Florida, Atlanto vandenynas, Bahamai, Dominikos Respublika.

Laivas - 30' (apie 9 m ) ilgio iš numirusių dalinai reanimuota plastiko jachta "Pestilence" (liet. Užkratas)

Idėja - anarchistinių pažiūrų jauni žmonės nusprendžia suremontuoti apleistą jachtą, ir ja iš Floridos nuplaukti į Dominikos Respubliką, kelionę fiksuojant fotografijose ir video juostoje.

Siužetas - gana įdomus įvadas į JAV buriavimo istoriją, paiškinant perėjimą iš elitinio sporto į masiškai kultivuojamą šeimyninį hobi. Linksmas ir drąsus jaunimėlio labai "Naikiškas" Just Do IT požiūris į jachtos remontą, pasiruošimą kelionei, ir pačią kelionę. Jautresnio žiūrovo perspėjimas - filme matysite ir nuogą užpakaliuką, ir kruviną nužudymo sceną.

Kas patiko ir kas ne - Teks iškentėti kelis tamsos tarpelius filme vien klausant teksto, bet visumoje, kaip mėgėjiška dokumentika - padaryta labai gerai. Keletas teisingų jaunų žmonių požiūrių į gyvenimo jūroje ir žemėje aspektus, keletas neteisingų; keletas įdomesnių jūreivystės pavyzdžių.
Jeigu jie galėjo - taip gali bet kas susiremontuoti laivelį, ir patirti savo kelionę... Labai patiko tai, kad, išgyvendami galbūt įdomiausią savo gyvenimo nuotykį, simpatiški anarchistai nedemonstruoja jokio egzaltuoto krykštavimo, o be jokių noriu/nenoriu ar moku/nemoku - paprasčiausiai ima ir daro tai, ką tuo metu ant laivo reikia daryti.

Nuotykis - tai kelionė, kai tu nežinai, kaip ji baigsis.

..............

Jei turite lėtokoką interneto jungtį, ir žemiau duotas Vimeo trūkinėja - filmą nemokamai nusipūskite čia: HOLD FAST

N'joy

Posted by gramas 01:02

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login