A Travellerspoint blog

Apie tai, kaip PaPa'i plaukia

Klaipėdos buriuotojai jau visi žino, kad PaPa'i - tai ne tik smagūs moters korpuso apvadų apvalumai, bet ir kiekvieną trečiadienį vakare vykstančios regatos.

PaPa'i - tai PAvakario PAsiplaukiojimai. Sportininkams puiki proga pasitreniruoti, o mums, turistams - praleisti vakarą buriuojant ir trupinėlį to varžybų azarto pajusti.

Visi, kas netingi tą vakarą buriuoti - pasitikrina dvasinio regatos tėvo Audriaus, b/j PIRANIJA svetainę, ten sužino kuri jachta kokiu laiku startuos.
Starto linija visada ties Dangės žiotimis, šalia uosto farvaterio; ten pat ir finišas. Posūkio vieta -pagal susitarimą ir oro sąlygas: pilna distancija iki raudonos Nr.3 bojos už Kiaulės Nugaros salos, arba arčiau - kai nėra vėjo.

Šį kartą vėjo daug nebuvo, o srovė mariose labai stipri. Todėl taip lėtai ir kapstėmės laviruote iki Kiaulės Nugaros, ten apsisukę jau sutemus, skleidėm spinakerius ir sparčiai parčiuožėm atgal.

Skubėti buvo kur - kaip visada, marinos le'storane po plaukimo įvyksta įgulų susibėgimas - šventas reikalas. Aptariam naujienas, kaušą alaus apverčiam. Arba neapverčiam. Kai atėjau vakar, laivą pririšęs - atrodė, kad į vestuves papuoliau - stalas per visą trobą, viskas dūzgia, PaPuasų pilna, akys blizga, nuotaika teisinga per kraštus lipa.

Vakar vietos šeimininė Eglė pareiškė, kad visiems PaPų dalyviams nuo šiol le'storanas suteikia 15% nuolaidą kiaurai per visą meniu. Priešintis nebuvo šansų ir teko sutikti.

Vakar ant SCORPIO buvo remonto darbų diena - bures nuimti, stiebą nuleisti, Furlex'ą pakrapštinėti, vėl stiebą į vietą statyti, bures kelti...
large_IMG_0290.jpg
Beveik iki pat regatos nebuvo aišku, ar suspėsiu. Gerai, kad Jonas padėjo. Suspėjau kažkaip, bet plaukėm tik dviese - SCORPIO ir aš, mat Jonas į savo treniruotę pasiplovė.
Visai smagiai plaukti gavos, vakaras kažkos vasariškas buvo; beje, pirmąkart vienas būtent tamsoje su spinakeriu prasinešiau.
Aha, buvo dar vienas pirmas kartas vakar - video GoPro HERO2 bandomasis plaukimas.

Mūsų uostas temstant, rudens vakarą šiltą:

Posted by gramas 06:53

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Comments

Idomu, o kodel filmuke iskripta dalis su spinciaus kelimu...? ;-)

by audrius

Ji neiškirpta - jos nebuvo, nes iškart po ženklo kameros baterija nusprogo, ir savaime išsijunge. Bandžiau vėl įjungti jau su spinčium plaukdamas, paveikė kelias sekundes ir vėl nusprogo. Pats norėčiau iš šono pamatyti, kaip tas visas reikalas atrodo.

by gramas

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login